Náš školní nábytek je vyráběn tak, aby jeho výška korespondovala výšce žáků. V naší nabídce naleznete pevné i výškově stavitelné židle. Nabízíme stohovatelné školní židle odpovídající normě ČSN EN 1729. Rám školních židlí je vyroben z ocelových profilů jako celosvařenec. Povrch kovového rámu je upraven práškovou vypalovací barvou v odstínech RAL. Sedák a opěrák je vyroben z bukové překližky upravené polyuretanovým lakem nebo v čalounění dle vzorníku látek. Nechybí ani židle s plastovým sedákem a opěrákem. Sedák má prolis v místě sedu a zaoblení v přední části – krempa. Opěrák je tvarován ve dvou směrech tak, aby co nejlépe odpovídal anatomii těla. Všechny typy židlí jsou opatřeny plastovými návleky.

Školní židle pak nabízíme s ergonomicky tvarovaným dřevěným korpusem, čalouněné či částečně čalouněné dle vzorníku látek. Zvolit si můžete jak židle na kovové konstrukci, tak na plastové podnoži na plynovém pístu s možností výběru koleček či kluzáků. Povrch kovového rámu je upraven práškovou vypalovací barvou v odstínech RAL.

Židle žákovské

Výsledky 1 - 4 z 4