VYSOKÁ KVALITA A ŽIVOTNOST

Na naše výrobky máme vysoké požadavky, používáme pouze kvalitní materiály a při výrobním procesu klademe velký důraz na kvality výroby. Díky tomu mají naše produkty dlouhou životnost. Na vybrané produkty poskytujeme prodlouženou záruku 5 let.

Profinancování prostředků
z roku 2023
Vážení zákazníci,
máte-li zájem profinancovat své finanční prostředky roku 2023 a nakoupit školní žilde nebo lavice a jiné vybavení pro školy, jsme zde pro vás.

Stačí učinit objednávku přes náš e-shop a do poznámky uvést
„fakturace 2023“.

Konzultace

Najdeme pro vás nejlepší řešení
Přemýšlíte nad odbornou učebnou? Potřebujete nábytek do různých prostorů školy a neumíte si vybrat vhodný typ. Rádi Vám poradíme a navrhneme vhodné řešení.

VYSOKÁ KVALITA A ŽIVOTNOST